INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

                                             Milí rodiče, chtěli bychom Vás tímto přivítat v naší mateřské škole.
Abychom Vám usnadnili začátek školního roku, máme pro Vás několik základních informací :

 • Školní rok začíná v pondělí 2. 9. 2024, ranní příchod je od 6:30 do 8:15 hod.
 • Hned po příchodu na Vás bude čekat důležitý úkol – najít podle jména dítěte jeho ZNAČKU, ta mu bude patřit po celý školní rok. Tím pádem hned zjistíte, kam uložit botičky/bačkůrky a kam mu v šatně pověsit a uložit náhradní oblečení včetně spodního prádla a ponožek. (VŠE musí být PODEPSANÉ). 
   Náhradní oblečení uložte do připraveného látkového vaku. Do poličky uložte jen oblečení určené k pobytu venku. Děti se vždy převlékají než jdou ven. Oblečení volte dle aktuálního počasí. 
 • Každé dítě je jiné, a proto i doba k adaptaci je individuální. Jak dlouho bude Vaše dítě zůstávat v prvních dnech ve školce necháme na Vás.
  Stačí se domluvit s paní učitelkou. 
 • Z důvodu bezpečnosti Vašich dětí máme v MŠ bezpečnostní systém SAFY, který vyžaduje pro vstup do budovy otisk prstu.
  Byli bychom rádi, kdyby během prvního týdne byly všechny otisky v systému.
  Tento proces trvá pouze pár minut a provádí se v hlavní budově u dveří do ředitelny. Každý kdo bude dítě vodit a vyzvedávat musí mít načtené otisky v systému !
 • Informace k platbám školného a stravného (bude vám přidělen variabilní symbol) si můžete vyzvedávat v týdnu od 26. 8. 2024 přímo u paní hospodářky od 8:00 do 12:00 hod., případně je obdržíte až po nástupu dítěte do MŠ. 
 • Veškeré informace či odpovědi na Vaše dotazy získáte 3. 9. 2024 na informativní schůzce, která se bude konat od 16:30 hod. ve třídě ŽABIČKY(Tato schůzka bude také zároveň schůzí SRPŠ).
 • Seznamy tříd budou vyvěšeny v posledním prázdninovém týdnu na vchodových dveří MŠ. 
 
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU V ZÁŘÍ 🙂