Důležité informace pro rodiče

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku

Materiál nabízí rodičům základní informace o tom, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.

Stáhnout "Desatero pro rodiče dětí předškolního věku"

Pro získání zajímavého náhledu na výchovu a vývoj dětí

můžeme rodičům doporučit poblikace od českých autorů:

Marek Herman - Najděte si svého marťana

PhDr. Lidmila Pekárková - Jak žít a nezbláznit se

( oba tituly jsou také zdarma ke stažení na ulozto.cz )

Jako velice podnětné ohledně péče, výchovy a vzdělávání dětí v rodině i v předškolních a školních zařízeních, nabízíme shlédnutí videokonference se třemi vynikajícími lektory  (Marek Herman, Jiří Halda a Honza Svoboda ).

KLIKNĚTE SEM PRO SPUŠTĚNÍ VIDEA.

Zvykací týden

Při zahájení docházky do MŠ je možné začít tzv. zvykacím týdnem - po dohodě s učitelkami na třídě může zpočátku pro usnadnění adaptace dítě do školky docházet na 1 - 2 hodiny dopoledne.

Platba školkovného a stravného

Školné: 675,-Kč / měsíc - stejné pro všechny děti ( předškoláci t.j. děti které do 31.8.2018 dosáhnou 6ti let věku, školné neplatí). Stravné: celodenní, 861 Kč / měsíc, pro děti jimž bude ve školním roce 7 let je stravné 924 Kč / měsíc

Co bude dítě v MŠ potřebovat

Oblečení do třídy: jakékoliv pohodlné a savé oblečení + náhradní spodní prádlo, ponožky a tričko, nazouvací bačkory s pevnou patou, pyžamo pro odpolední odpočinek

Oblečení pro pobyt na školní zahradě: tepláky, mikina, kraťasy apod. (podle aktuálního počasí a ročního období)

Všechny věci by měly být podepsané!

Důležité dokumenty

Školní řád 2017/2018