O tom co děláme

Široký program tělesné výchovy a sportovních aktivit

V rámci každodenního cvičení zařazujeme také dětskou jógu, cvičíme s overbally, na balančních míčích v tělocvičně MŠ,  předplavecká výchova v Lagoon Letňany, široká nabídka sportovních aktivit na školní zahradě ( koloběžky, odrážedla, míče, průlezky, v letních měsících možnost sprchování-otužování )

Škola nanečisto

V rámci tohoto projektu naši předškoláci každoročně navštěvují ZŠ Chodovická, kde si vyzkoušejí roli školáka. Navštěvujeme také ZŠ Ratibořická a ZŠ Chvaly.

První kroky do knihovny

Cyklus návštěv s programem literární výchovy ve spolupráci s Místní lidovou knihovnou.

Řada akcí organizovaných MŠ

Tradičně pořádáme podzimní zahradní Dýňohraní, Mikulášskou zábavu, vánoční slavnosti, karneval, oslavu Dne dětí, pasování předškoláků, výlety vlakem, autobusem i pěšky, táborák, divadla.... Některé z těchto akcí probíhají ve spolupráci s rodiči.

Jezdíme na školy v přírodě